odstepodstepenglishodsteppolski

Kosmetologia

Na rynku światowym istnieje szereg mineralno organicznych związków produkowanych przez potentatów farmaceutycznych, jednak w porównaniu z substratem DINO-96 działają jedynie wybiórczo na poszczególne systemy organizmu.

 

DINO-96  przewyższa wszelkie istniejące (znane) produkty dlatego że:

 • Organiczny związek występujący w przyrodzie w zbalansowanej proporcji;
 • Zachowana naturalna w przyrodzie stereochemia;
 • Nie posiada syntetycznych aminokwasów;
 • Wszystkie komponenty nie posiadają specyficzności, dzięki czemu odpowiadają i mogą służyć do odbudowy organów i tkanek wspomaganych systemów;
 • Absolutnie nie szkodliwe, nie kumulujące się w organizmie;
 • Rozpuszczalne w wodzie;
 • Unikalne szerokie spektrum działania na wszystkie biologiczne funkcje od prostych komórek po człowieka;
 • Wpływ na wszystkie funkcje organizmu {reprodukcyjną, nerwowo-psychiczne, immunologiczne, żołądkowo-jelitowe, krwiotwórcze);
 • Brak właściwości alergennych;
 • Emituje promienie tzw. ENERGII ŻYCIA!;
 • Różnorodne zastosowanie (formy tabletek, kremów, płynu).

 

Podstawową i najważniejszą zaletą substratu DINO-96 jest to, że uszkodzony system w organizmie wybiera sam sobie jedynie te fragmenty kom­ponentów zawartych w substracie, które są mu potrzebne do prawidłowego działania dane­go systemu, a pozostałe są wydzielane na zewnątrz organizmu.

 

To nie lekarstwo! - To substrat wzmacniający i wspierający immunologiczne zdolności organizmu człowieka pomagający w jego samoobronie!

Samoobronie organizmu przeciwko wszelkim odchyleniom od prawidłowej pracy poszczególnych jego komórek.

Drogą immunokorekcji oddziaływuje na biologiczne systemy bądź wprowadzany doustnie lub zewnętrznie w postaci płynu lub kremu (kąpiele lub wcieranie, kompresy).

Na podstawie obserwacji i badań klinicznych stwierdzono pozytywny wpływ substratu m. in. na leczenie odniesionych ran, oparzeń, chorób dermatologicznych, porażeń chemicznych i promieniotwórczych, ostrych infekcjach przewodu pokarmowego, egzemie, przewlekłych bronchitach, bezpłodności, onkologii, chemioterapii, itp.

Nieoceniony w trakcie rekonwalescencji i dla osób starszych. Wskazane zażywanie profilaktyczne w okresie wiosna -jesień. Zastosowany przed, w trakcie i po wysiłku umożliwia b. szybką regenerację psycho-fizyczną całego organizmu!

 

Stosowanie: DINO-96":

Proponowane opryskiwanie ciała, kąpiel, kremowanie. Zawsze opryskać kręgosłup i mokry pokremować. Najlepiej stosować kombinacje: kąpiel-krem, opryskanie-pokremowanie. Opryskanie 2-3 razy dziennie (+ krem). Stosować w cyklu 10-cio dniowym trzykrotnie.

 

SENSACJA XXI WIEKU

Odżywka do skóry, krem odżywczo-nawilżający, odżywka do kąpieli !

 

DINO-96

MINERALNO-ORGANICZNY SUBSTRAT-KOMPLEKS MINERALNO AMINOKWASOWY

o składzie zgodnym ze składem tkanek w organizmie! Produkowany ze szczątek biomasy, zawierający większość znanych aminokwasów, mikro- i makro-elementów, frag­mentów witamin, hormonów, enzymów.

Wykazuje całe spektrum pozytywnego oddziaływania na wszystkie funkcje biologicznych systemów (np. repro­dukcyjny, nerwowy, pokarmowy, krwiotwórczy, hormonal­ny, immunologiczny).

 

AKTYWNIE WYDZIELA TZW. ENERGIĘ ŻYCIA!

Jego odkrywcą jest prof. N. W. Makarowi

Po raz pierwszy oficjalnie ujawniono w/w substrat i jego właściwości dopiero w 1996 roku!

Aminokwasy (składniki białka) zawarte w substracie występują z innymi komponentami w proporcjach spotykanych jedynie w przyrodzie (od prostej komórki po wysoko zorganizo­wane systemy, np. człowieka)

 

ZAKŁAD BADAN DERMATOLOGICZNYCH, APLIKACYJNYCH I CHEMICZNYCH

00-020 Warszawa, ul. Chmielna 4, tel./fax (0-22) 827-83-99

BDA - 4704/99

(skrót - wyciąg) z OCENY APLIKACYJNEJ (UŻYTKOWEJ)

 

KREM DINO-96” - czysty substrat

- badanie aplikacyjne (użytkowe) zostało przeprowadzone po otrzymaniu badania dermato­logicznego testem kontaktowym na ludziach - brak odczynów alergicznych i podrażnień.

 

OGÓLNA OCENA PREPARATU

Na podstawie wyników badań stwierdzamy:

KREM,,DTN0-96'' - czysty substrat otrzymał po aplikacji bardzo dobrą użytkową ocenę. Preparat posiada odpowiednią konsystencję i kolor. Dobrze rozsmarowywuje się na skórze i szybko całkowicie wchłania bez pozostawienia uczucia lepkości na skórze. Skóra staje się gładka i elastyczna. Ustępuje zjawisko widocznego złuszczania się naskórka poprzez właściwe nawilżanie i natłuszczanie tkanki.

Radykalnie zanikają podrażnienia skóry. Skóra osiąga zdrowy koloryt, zmniejszają się obrzęki. Preparat wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe. Stosowany na skórę z problemami naczynkowymi oraz z żylakami powodował uelastycznienie żylaków oraz częściowe lub całkowite (w przypadku małych zmian) zanikanie. Proces ten był bardziej widoczny u osób, które jednocześnie stosowały preparat DINO-96” w aerozolu. Preparat uzyskał w aplikacji ocenę bardzo dobrą. Polecany może być do wszystkich rodzajów skór, szczególnie dla skór ze skłonnością do przedwczesnego starzenia się (powstawanie zmarszczek), ze skłonnością do podrażnień oraz z problemami naczynkowymi (zmniejszanie obrzęków).

 

REZULTAT STOSOWANIA KREMU

 • właściwie nawilża skórę,
 • właściwie natłuszcza skórę,
 • zmniejsza złuszczenie naskórka, poprawia napięcie skóry, poprawia jędrność skóry, wygładza naskórek,
 • łagodzi podrażnienia,
 • poprawia ogólny wygląd skóry, czyni skórę gładką i elastyczną, nadaje koloryt właściwy zdrowej skórze
 • stosowany powyżej 5 dni powoduje niwelowanie lub zanik zmarszczek, stosowany na skórę gdzie pojawiają się żylaki powoduje ich uelastycznienie lub częściowe czy całkowite zanikanie,
 • nie wywołuje świądu skóry,
 • nie wywołuje zaczerwienienia skóry nie powoduje uczucia ściągania skóry,.
 • nie powoduje podrażnienia skóry,

 

ODŻYWKA DINO-96" - czysty substrat - (atomizer 400 mg) do skóry

 

OGÓLNA OCENA PREPARATU:

Na podstawie wyników badań stwierdzamy:

Odżywka DINO-96" - czysty substrat (atomizer 400 mg) powstała na bazie amino­kwasów i minerałów. Testowana na 21 osobach ze skórą suchą, skłonną do podrażnień i alergizacji stosowana na wybrane obszary celem poprawy wyglądu skóry wykazała bardzo dobre właściwości użytkowe. U wszystkich osób testujących nastąpiła poprawa napięcia i jędrności skóry, zwiększenie elastyczności i usunięcie objawów zmęczenia. Nastąpiła poprawa ukrwienia (poprawa kolorytu skóry) oraz złagodzenie lub ustąpienie podraż­nień. Odżywka DINO-96" zastosowana na oparzenie skóry powoduje bardzo szybką likwidację rumienią oraz ustąpienie pieczenia i bólu. Szybkie gojenie. Preparat posiada charakterystyczny dosyć intensywny zapach, który część aplikantów uznała za nieprzyjemny i z tego względu ocena ogólna została obniżona do wartości średniej, aczkolwiek działanie preparatu jest bardzo dobre.

REZULTAT STOSOWANIA Substratu DINO-96”

 • wygładza naskórek poprawia napięcie skóry
 • pielęgnuje skórę z problemami naczynkowymi
 • poprawia jędrność skóry
 • zwiększa elastyczność skóry
 • przyspiesza regenerację komórek usuwa objawy zmęczenia
 • wykazuje właściwości łagodzące i kojące
 • poprawia koloryt skóry poprawia ukrwienie skóry zmniejsza złuszczenia

 

 

ODŻYWKA DINO-96” - czysty substrat - (atomizer 400 mg) do kąpieli

 

OGÓLNA OCENA PREPARATU

Na podstawie wyników stwierdzamy:

Odżywka DINO-96"  - czysty substrat (ampułki 200 mg i 400 mg) stanowiące kom­pleks mineralno-aminokwasowy DINO-96", przeznaczona do kąplieli, wykazuje wła­ściwości uelastyczniające i regenerujące. Kilkakrotne systematyczne kąpiele z użyciem odżywki powodują złagodzenie podrażnień skóry, poprawę kolorytu skóry oraz wygła­dzenie naskórka i poprawę napięcia skóry. Preparat może być stosowany dla osób z różnymi rodzajami skóry celem poprawienia wyglądu skóry i osiągnięcia relaksu. Ogólna ocena praparatu - dobry plus.

OCENA DERMATOLOGICZNA ODŻYWKI DINO-96"

 • czysty substrat (ampułki 200 mg i 400 mg)
 • nie wywołuje świądu skóry
 • nie wywołuje zaczerwienienia skóry
 • nie wywołuje objawów podrażnienia

Ankiety stanowią podstawę wystawienia oceny i są do wglądu w naszym Zakładzie.

Lekarz Dermatolog - Kierownik Zakładu Dr. MARIA MŁYNARCZYK