odstepodstepenglishodsteppolski

Metody stosowania

Produkty DINO-96 posiadają certyfikaty jako kosmetyki i mogą być stosowane na terytorium Unii Europejskiej.
  

Stosowanie jest bardzo proste, gdyż dzięki właściwościom DINO-96 błyskawicznie przenika przez ciało, krew i kości wobec czego jest stosowane zewnętrznie na powierzcie ciała!!!

  

Metodyka stosowania niezależnie od problemu zdrowotnego.

 

W pierwszej kolejności opryskujemy kręgosłup (zawsze !!!)  od góry do dołu, a następnie powierzchnię ciała, która wymaga leczenia podstawowego. W przypadku korzystania z roztworu DINO-96 w buteleczce o pojemności 65 ml, połowę jej zawartości należy wlać do 0,5 litra przegotowanej wody (można do tego celu wykorzystać domowy spryskiwacz do kwiatów), natomiast do buteleczki z pozostałą ilością roztworu dolać przegotowanej wody pod korek, zakręcić i umieścić w chłodnym, zacienionym miejscu aż do kolejnego rozrobienia, które należy wykonać j.w.). Na opryskaną powierzchnię nanieść minimalną ilość kremu lub żelu.
Powyższe zabiegi stosować od 1 do 2 razy dziennie przez okres 24 dni. Po tym czasie odczekać 3-5 dni i ponowić stosowanie przez okres około 10 dni. Jeśli zajdzie potrzeba dalszego stosowania, to po 10-14 dniach powtórzyć całą procedurę.

   

W wypadku stosowania DINO-96 podczas kąpieli należy wlać od 1 do 2 małych łyżeczek roztworu DINO-96 (dostępnego w buteleczkach o poj. 65 ml) do wanny wypełnionej wodą, następnie wykonać kąpiel całego ciała łącznie z głową.

   

Kąpiele można stosować niezależnie od opryskiwania (np. w jednym dniu można wykonać dwukrotne spryskiwanie + kąpiel).

  

Stymulatory energetyczne DINO-96 możemy nosić w kieszonce koszuli itp. Większe stymulatory można przykładać do ciała w/g potrzeb danej osoby.

 

W przypadku odbiorców hurtowych gotowi jesteśmy do przyjazdu i zademonstrowania w praktyce metod stosowania DINO-96. Istnieje także możliwość przyjazdu z aparaturą pomiarową do błyskawicznego mierzenia wpływu DINO-96 na organizm z pokazaniem poszczególnych zmian parametrów w organizmie.

 


DIETETYKA - nie ma znaczenia, gdyż stosowanie jest zewnętrzne, a nie doustne.

 

DINO-96 możne być stosowane na terenach pozbawionych prądu i nie dysponujących żadną infrastrukturą medyczną. Wystarczy woda lub surowce miejscowe (np. oleje).

 
UWAGA! Ponieważ DINO-96 w pierwszej kolejności wpływa na przyczynę, nie zawsze natychmiast widoczny jest efekt.

 

 Opryskiwanie kręgosłupa i segmentów ciała

 

 Naniesienie kremu i masaż

 

 Nawilżanie powietrza i ciała

 

 Kąpiel stóp

 

Kąpiel w wannie, basenie

 

Zabiegi rehabilitacyjne