Neosurf

Neosurf to przedpłacona karta, która służy do płatności w grach on-line, sklepach internetowych czy kasynach on-line. Jej działanie, w przypadku płatności do kasyn, jest bardzo proste – kupujesz w kiosku lub innym punkcie sprzedaży kartę o żądanej wartości, podajesz jej numer w kasynie i Twoje konto zostaje doładowane o tą sumę.

Opinie o Neosurf

Neosurf to metoda płatności będąca kartą przedpłaconą.

Właścicielem marki jest firma Neosurf Card SAS. Jest ona czołowym dystrybutorem internetowych kart płatniczych we Francji. Swoją działalność rozpoczęli oni w 2004 roku i od tego czasu z powodzeniem wchodzimy na nowe rynki. Dziś firma udostępnia swoje karty użytkownikom w całej Europie, w tym także w Polsce. Kapitał zakładowy firmy to 100 000 Euro, możecie mieć więc pewność, że nie jest to przypadkowe przedsiębiorstwo rodem z garażu.

Jak to w ogóle działa? Aby ułatwić Ci zaczęcie przygody z kuponami Neosurf firma na swojej stronie przygotowała poradnik. Głosi on, że przede wszystkim musisz znaleźć najbliższy punkt sprzedaży, karty wciąż są dystrybuowane głównie w fizycznej formie, dlatego musimy nabyć doładowaną kartę.

Karty kupujemy za gotówkę, nie ma konieczności rejestracji czy podawania żadnych danych osobistych lub okazywania dowodu tożsamości. Otrzymasz zakupiony kupon z 10-cio cyfrowym unikalnym kodem – od tej chwili możesz cieszyć się anonimowymi i bezpiecznymi zakupami w Internecie. Potem, wystarczy, że przejdziesz do strony wybranego przez Ciebie kasyna, podasz tam wspomniany kod i kwota szybko trafi na Twoje konto. Prosto, anonimowo i co najważniejsze, za gotówkę.

Depozyty przez Neosurf

Bardzo wiele kasyn internetowych otwiera się na depozyty przez Neosurf. Wpłacanie pieniędzy poprzez tę metodę płatności oznacza niskie lub zerowe koszty dla użytkownika i natychmiastowe zaksięgowanie wpłaty. To także jeden z niewielu anonimowych sposobów na przeniesienie naszej gotówki do kasyna internetowego bez pozostawienia śladu na wyciągu bankowym. Dyskrecja i całkowita kontrola wydatków jest więc zapewniona. Możesz wpłacać tylko tyle, ile doładowałeś swoją kartę.

Wypłaty przez Neosurf

Niestety, Neosurf to karta przedpłacona. Możesz zakupić różne jej nominały: 20 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł, 500 zł czy 750 zł. Nie jest to pełnoprawna karta czy konto bankowe. Nie jest możliwy zwrot środków na kartę Neosurf. Dlatego też, wpłacając do kasyna pieniądze kartą Neosurf ewentualnej wypłaty musisz dokonać inną formą, przykładowo jako zwrot na konto bankowe.

Neosurf – zaufanie i bezpieczeństwo

Neosurf Card SAS to zaufana firma, zarejestrowana we Francji, która posiada kapitał zakładowy równy 100 000 Euro. Jej działalność jest regulowana przez te same przepisy, które dotyczą instytucji płatniczych w tym wydających karty płatnicze. Karty są całkowicie anonimowe, nabywasz je za gotówkę i nie są w żadny sposób powiązane z Twoim imieniem i nazwiskiem, wpłata do kasyna jest całkowicie anonimowa.

Fakt, że Neosurf to karta przedpłacona oznacza, że można ukraść z niej tylko tyle gotówki, ile na niej jest, nic więcej. Kradzież pieniędzy możliwa jest tylko wtedy, gdy Twój kod wpadnie w niepowołane ręce.

Podsumowanie

Neosurf jest odrobinę niszową metodą płatności, jeśli chodzi o kasyna w Internecie. Nie jest on tak szeroko wykorzystywany jak konkurencyjny Paysafecard, ale posiada bardzo zbliżone do niego działanie. Neosurf to łatwy w użyciu i w pełni anonimowy system, który pozwala wpłacać nawet drobne kwoty do kasyna.