Neteller

Neteller to jeden z najdłużej działających systemów internetowego pieniądza elektronicznego. Neteller jest w pełni otwarty na użytkowników kasyn czy internetowych zakładów bukmacherskich. Firma umożliwia utworzenie nam portfela, którym możemy płacić w kasynach bez potrzeby ujawniania naszych danych a dodatkowo do konta możemy wyrobić wirtualną lub realną kartę płatniczą.

Opinie o Neteller

Neteller jest obecnie własnością firmy Paysafe Holdings UK Limited. Jest ona właścicielem także systemu Skrill, którego strona internetowa i działanie są bliźniaczo podobne do Neteller. A jak to wygląda w praktyce? Neteller pozwala nam na utworzenie elektronicznego portfela, który możemy doładować przy pomocy karty płatniczej czy konta w banku. Następnie, zgromadzone tu pieniądze możemy przelewać innym użytkownikom systemu, wpłacać na konta bankowe, do sklepów czy kasyn internetowych itd. Od niedawna użytkownicy tego niezwykle popularne eportfela mają możliwość kupna kryptowalut czy wyrobienia karty płatniczej do konta. Ta może mieć postać wirtualną jak i realną – plastikowej karty, którą możemy płacić za zakupy czy wypłacać z bankomatu.

Neteller jest marką o bardzo długiej tradycji. Została ona bowiem założona w 1999 roku i od zawsze, była liderem innowacji. Nigdy też nie bali się oni współpracy z bukmacherami czy kasynami, co uczyniło ich bardzo popularnymi w świecie internetowego hazardu. Dziś ogromna większość kasyn obsługuje wpłaty przez Neteller.

Depozyty przez Neteller

Neteller umożliwia nam wpłacanie pieniędzy do większości kasyn dostępnych dla polskich graczy. Proces ten jest niezwykle prosty. Najpierw musisz mieć pieniądze na swoim koncie Neteller, jeśli ich nie masz wpłacasz kartą płatniczą lub przez przelew bankowy. W kasynie wybierasz Neteller jako metodę płatności, wpisujesz kwotę a następnie jesteś przenoszony na stronę, gdzie masz się zalogować. Tam potwierdzasz płatność i w ciągu kilkunastu sekund płatność trafia na Twoje konto w kasynie. Wysyłanie pieniędzy przez Neteller jest więc proste, anonimowe, szybkie i co ważne, z perspektywy gracza, zwolnione z dodatkowych opłat.

Wypłaty przez Neteller

Neteller to wszechstronny portfel on-line, oznacza to, że możemy na niego także otrzymywać płatności. Z tego powodu wypłata na konto Neteller jest oczywiście możliwa we wszystkich kasynach, które przyjmują przez niego wpłaty. Zwykle nie oznacza ona żadnych dodatkowych kosztów dla gracza. Przyjmowanie płatności jest zawsze darmowe w Neteller.

Neteller – zaufanie i bezpieczeństwo

Za systemem Neteller stoi bardzo duża firma, Paysafe Holdings UK Limited jest właścicielem także Skrill i obraca miliardami dolarów. Firma posiada licencję operatora płatności w Wielkiej Brytanii a wpłacone tam środki są ubezpieczone.

Wpłacając pieniądze do Neteller znikają one z polskiego systemu bankowego, Twoje płatności w kasynach są więc anonimowe, bo nie musisz podawać numeru karty płatniczej a jedynie adres email. Przy ustawieniu silnego hasła i uwierzytelniania dwuskładnikowego Twoje konto Neteller jest w miarę bezpieczne i trudno będzie komukolwiek ukraść Twoje pieniądze.

Podsumowanie

Neteller to jeden z popularniejszych sposobów wpłacania i wypłacania pieniędzy z kasyn w Internecie. Nie może to dziwić, łatwość otwarcia tego portfela, prostota i szybkość działania a co najważniejsze anonimowość sprawiają, że to idealna opcja dla każdego gracza kasynowego w Polsce i na świecie.