Playtech

Playtech jest jednym z bardziej znanych dostawców oprogramowania do kasyn online. Jego ważniejszymi produktami są gry w kasynach na żywo. Firma powstała w 1999 roku w Estonii, natomiast dwa lata później uzyskała swoją pierwszą licencję. Wtedy też jej gry zostały po raz pierwszy wykorzystane w kasynie internetowym. W 2005 roku jej akcje znalazły się na giełdzie. Od kilku lat dostarcza również gry dla kasyna Totalizatora Sportowego. Playtech działa na licencji wydanej przez rząd Malty i Wielkiej Brytanii. Spółka przejęła kilka znanych przedsiębiorstw, takich jak Ash Gaming czy Quickspin. Obecnie posiada biura w prawie dwudziestu krajach i zatrudnia prawie 6000 pracowników.

Kasyna online Playtech

Firma zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju gier. Począwszy od slotów, poprzez gry stołowe, skończywszy na grach kasyna live czy automatach z jackpotem. Łącznie daje to kilkaset tytułów, które znajdziemy w większości kasyn internetowych. Ponadto Playtech ma też w swojej ofercie inne produkty, na przykład sieć iPoker, bingo, gry związane w loteriami, ale także sporty wirtualne oraz zakłady i zakłady na żywo. Każda z gier została przystosowana do urządzeń przenośnych wszelkiego rodzaju. Do tego wprowadzono specjalną aplikację, łączącą w sobie gry wszystkich twórców współpracujących z Playtech.

Gry Playtech

Jeśli chodzi o sloty, motywy w nich zawarte poruszają różnorakie tematy, od tych związanych z kasowymi filmami ostatnich lat ze stajni Marvela, jak na przykład Avengers, aż po wątki zaczerpnięte z science-fiction oraz zainspirowane mitologią. Wśród oryginalnych tytułów stworzonych przez Playtech znajdziemy między innymi White King, Buffalo Blitz czy popularną serię Age of the Gods. Przykładami innych gier, tym razem stworzonych przez firmy należące do Playtech, mogą być Justice League, Legacy of the Wild, The Glass Slipper, Time for a Deal, The Mummy czy Haunted House.

Najlepsze gry Playtech

Jednym z ciekawszych slotów od Playtech jest The Alchemist’s Spell

Jednym z ciekawszych slotów od Playtech jest The Alchemist’s Spell. Gra już od pierwszych chwil wprowadza nas w tajemniczy świat eksperymentów i przedziwnych substancji. Automat zachowano w ciemnej, wprawiającej w lęk kolorystyce, a my jako gracze, mamy możliwość eksperymentowania i zdobywania złota. Dodatkowymi funkcjami gry są tryby darmowych obrotów, nawet pięciokrotne mnożniki do wygranej i specjalne, wysokie wygrane.

Age of the Gods to jedna z gier popularnej serii poświęconej tematyce antycznej Grecji oraz greckim bogom. Postacie wykreowane w grze zostały bezpośrednio zainspirowane mitologią, dlatego symbole przedstawiają Zeusa, Posejdona czy Atenę. Gra ma wiele dodatkowych opcji, występują tu także darmowe obroty z mnożnikami. Najważniejszą cechą dodatkową jest tu jednak progresywny jackpot o zmiennej wysokości.

Równie ciekawą grą od Playtech jest Pink Panther

Kolejną ciekawą grą jest Pink Panther, w której główną bohaterką jest znana nam z serii bajek Różowa Pantera. Wszystko związane jest z motywem pantery, stąd dominujący w slocie róż. Jako dodatki, wyróżnić możemy między innymi symbole wild i scatter oraz specjalny tryb związany z darmowymi spinami i specjalnymi mnożnikami do wygranej.

Playtech współczynnik RTP

W dużej liczbie przypadków gry od Playtech cechują się przeciętnej wysokości współczynnikiem Return to Player. Wartość ta wynosi średnio 95-97%, czyli dokładnie tyle, ile w przypadku większości gier slotowych. Automaty z najlepszym RTP to Tropic Reels, Triple Profits czy Goblins Cave, gdzie wskaźnik przekracza 98%.