Red Tiger

Red Tiger Gaming jest znanym dostawcą gier do kasyn internetowych, powstałym w 2013 roku. Początkowo była to całkowicie odrębną jednostką, jednak podpisane zostało porozumienie mówiące o tym, że firma zostanie przejęta przez Net Entertainment, co da jej jeszcze większe możliwości rozwoju. Przedsiębiorstwo działa legalnie na podstawie licencji wydanej przez MGA i rząd Gibraltaru.

Kasyna online Red Tiger

Red Tiger zajmuje się tworzeniem gier kasynowych. Największą część jej działalności stanowią sloty, jednak w kilku kasynach znajdziemy również pojedyncze przypadki gier stołowych lub karcianych ich autorstwa. Jak twórcy sami o sobie mówią, najważniejszy jest dla nich nieustanne ulepszanie swoich usług. Stąd też często wprowadzane usprawnienia i wszelkiego rodzaju innowacje. Takie podejście pozwoliło im zdobyć aż dziesięć nagród za najlepsze gry roku czy innowacje dla urządzeń przenośnych. Firma współpracuje z wieloma partnerami na całym świecie, a jej sloty znajdują się w większości kasyn online.

Gry Red Tiger

Na chwilę obecną Red Tiger ma w swojej ofercie ruletkę, baccarat czy blackjack oraz oczywiście sloty. Tych w ofercie producenta znajdziemy ponad 100. Każdy slot cechuje się dokładnością wykonania, świetną grafiką i ciekawymi mechanikami działania, znacznie uatrakcyjniającymi rozgrywkę i pozwalającymi zdobyć wysokie wygrane. Wszystkie tytuły mają swoją wersję przystosowaną do potrzeb urządzeń przenośnych i działają wręcz bezbłędnie, co zostało potwierdzone licznymi nagrodami w tym zakresie.

Motywy zawarte w grach są różne. Bardzo często tematyka opiera się na mitach, mitologii, legendach, jednak w części z nich dostrzeżemy silną inspirację filmami czy innymi grami. Red Tiger Gaming cały czas stara się rozwijać i poszerzać listę gier, dlatego na ich stronie co chwilę pojawiają się różne nowości. Wśród nich znajdziemy więc całkiem świeże tytuły, takie jak Aztec Spins, Zeus Lightning Power Reels, Rainbow Jackpots Power Lines i mnóstwo innych.

Najlepsze gry Red Tiger

Akcja slotu Aztec Spins rozgrywa się w gorących lasach Ameryki Północnej.

Aztec Spins jest interesującą opcją, którą warto wypróbować w przypadku Red Tiger. Akcja slotu rozgrywa się w gorących lasach Ameryki Północnej. W sercu dżungli znajduje się pradawna świątynia, a w niej – drogocenne złoto. Gra wyposażona jest w takie bonusy, jak rosnące mnożniki do wygranej, re-spiny, zablokowane symbole czy specjalna opcja pozwalająca na powiększenie bieżącej nagrody.

Robin Hood to gra zainspirowana średniowiecznym bohaterem z Anglii. Mówiło się, że zabierał bogatym i dawał biednym, więc motyw złota jest tu jak najbardziej na miejscu. Cechą wyróżniającą automat na tle innych gier jest obecność aż czterech różnych rodzajów symboli wild, a każdy z nich odpowiada za inny, atrakcyjny bonus.

Gra Puss’n Boots oprócz darmowych obrotów posiada również wysoki jackpot.

Inną ciekawą grą jest Puss’n Boots. Automat został stworzony na podstawie popularnej bajki Kot w butach, dlatego też głównym jego bohaterem jest słodki, rudy kotek w królewskich szatach. Poza darmowymi obrotami oraz wszelkiego rodzaju symbolami dodatkowymi, gra wyposażona jest w wysoki jackpot.

Red Tiger współczynnik RTP

Patrząc na najwyższe wartości współczynnika Return To Player w przypadku dzieł Red Tiger Gaming można stwierdzić, iż nie należy on do najwyższych. Wartość ta ledwo przekracza 96%, jednak mimo wszystko mieści się w przeciętnych granicach. Wśród gier o najwyższym RTP wymienić możemy Wild Spartans, Chinese Treasures czy Dragon’s Luck.