Trustly

Możliwości Trustly

Szwedzka firma została założona w 2008 roku i jej założeniem jest umożliwienie realizowania przelewów bankowych do różnych serwisów i usług. W wielu przypadkach przesłanie pieniędzy z konta bankowego może stanowić problem. Rozwiązywanie takich sytuacji to główny powód działalności Trustly, który jest pośrednikiem odpowiadającym za bezpieczne i szybkie przesłanie pieniędzy pomiędzy klientem a usługodawcą lub sprzedawcą.

Przelewy bankowe w rozległym świecie Internetu bywają bardzo trudne do zrealizowania. Dzięki Trustly w łatwy sposób można opłacić usługi różnych firm w całej Europie szybkimi i bezpiecznymi przelewami online. Jeśli ktoś jest fanem gier hazardowych, z pewnością kojarzy Trustly, jako bardzo dobrego i szybkiego pośrednika pomiędzy kontem bankowym a kontem w serwisie z grami losowymi. Serwis dodatkowo współpracuje z wieloma witrynami tego typu, umożliwiając dodatkowe bonusy za korzystanie z jego płatności.

Dzisiaj firma współpracuje z wieloma ogromnymi firmami, do których można przesyłać swoje pieniądze. Takie marki, jak PayPal, StenaLine, airBaltic, czy LeoVegas, są swego rodzaju znakiem jakości i zapewnieniem, że wszystko odbywa się z zachowaniem możliwie najwyższych zabezpieczeń.

Wpłaty z Trustly

Wpłacanie pieniędzy z Trustly jest bardzo proste, wygodne i co w wielu przypadkach ważne – anonimowe. Użytkownik kasyna internetowego wybiera opcję płatności i postępuje według zaleceń na ekranie. Co bardzo ważne – nie musi zakładać dodatkowego konta, ponieważ wszystko odbywa się wyłącznie z wykorzystaniem jego źródła finansów (najczęściej konta bankowego). Trustly odgrywa rolę pośrednika, który ma o wiele szybsze dojście do odbiorcy pieniędzy. Dlatego skorzystanie z tej usługi jest nie tylko wygodne, ale i bardzo szybkie. Usługodawca otrzymuje swoje pieniądze wyjątkowo szybko i nikt nie musi się martwić czasem realizacji, który w przypadku przelewów bankowych jest najczęściej bardzo długi.

Oczywiście wygoda kosztuje i serwis pobiera prowizję za każdą przeprowadzoną transakcję. Szybkie przelewy Trustly wiążą się z opłatą wynoszącą około 2%, która jest pobierana od osoby, która przesyła pieniądze.

Wypłaty z Trustly

Ze względu na specyficzne działanie serwisu, wypłaty wyglądają praktycznie identycznie jak wpłaty. Użytkownik wybiera opcję realizacji wypłaty i zleca ją za pośrednictwem Trustly. Pieniądze na koncie bankowym powinny pojawić się w ciągu jednej doby. W przypadku kasyn internetowych wypłaty są o wiele ważniejsze niż wpłaty, ponieważ podlegają dodatkowym procesom weryfikacyjnym i użytkownicy muszą przygotować się na dłuższy czas oczekiwania. W tym przypadku skorzystanie z Trustly jest doskonałym rozwiązaniem, które znacząco przyśpiesza ten proces, sprawiając, że pieniądze mogą pojawić się w miejscu docelowym w bardzo krótkim czasie.

Opłaty związane z wypłacaniem pieniędzy za pośrednictwem Trustly są identyczne, jak w przypadku deponowania pieniędzy i wynoszą około 2%.

Zabezpieczenia Trustly

Firma jest licencjonowana przez Szwedki Urząd Nadzoru Finansowego i podlega pod jego wymagania. Dodatkowo uzyskała licencję (PSP) na Europejskiego Dostawcę Usług Płatniczych oraz jej nowszą wersję (PSP2). Strona jest szyfrowana i uniemożliwia przechwycenie wszelkich danych, jakie podaje się na stronie. Co ważne, serwis nie wymaga od użytkowników rejestracji z podawaniem wrażliwych danych osobowych. W ten sposób osoby korzystające z Trustly mogą być pewne, że serwis nie przechowuje żadnych informacji osobowych, które mogłyby zostać wykorzystane w innych celach. Ponadto transakcje są zabezpieczone przez najnowocześniejsze rozwiązania szyfrujące, które są stosowane przez banki na całym świecie.